تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - اوپن کویت و حضور تعدادی از بازیکنان رده‌ی اول جهانی تنیس روی میز

اوپن کویت و حضور تعدادی از بازیکنان رده‌ی اول جهانی تنیس روی میز

بازی های اوپن کویت از تاریخ ۱۲ الی ۱۶ فوریه در کویت در حال برگزاری می باشد که بازیکنانی چون فن ژندونگ، یان آن، چانگ، میزوتانی، جو سئو هیوک، کیشیکاوا، آدرین متنت، کنتا، ژو یو، بویان توکیک، گائو نینگ، پاتریک فرانزیسکا، کیم مین سئوک، ماساتو شیونو، آندره گاسینا، نیوا کوکی، باستین اشتگر، پاتریک بائوم  و…در این بازی های تنیس روی میز حضور دارند. این بازیها در رده های انفرادی و دوبل مردان و زنان و همچنین انفرادی دختران و پسران زیر ۲۱ سال برگزار می گردد. اسپانسر میز بازی های Tibhar می باشد، توپ بازی ها نیز توسط DHS تامین می گردد. کف پوش بازی ها نیز طبق معمول از سوی Gerflor می باشند. مجموعه جوایز توزیع شده بین بازیکنان ۲۱۰۰۰۰ دلار خواهد بود.

در بخش زنان نیز بازیکنانی چون لیو شیون، چن منگ، وو یانگ و فنگ تیان وی حاضر هستند. در دوبل مردان نیز باز هم شاهد ترکیب بازیکنانی چینی و غیر چینی هستیم، مهم ترین آنها ترکیب یان آن و پار گرل و ترکیب فن ژندونگ و کارلسون می باشد. 

در ادامه اخبار و ویدئوی بازیها در سایت قرار می گیرد.تاریخ : بیست و هفتم بهمن 92 | ساعت 14 و 55 دقیقه و 18 ثانیه | نویسنده : یاسر بناوند | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.