تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - رئیس فدراسیون جهانی : امید اروپا در آینده به فرانسه است
 

رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز تحولات این رشته در جهان را تشریح کرد .

آدام شرارا رئیس فدراسیون جهانی ( ITTF ) در تحلیل اتفاقات اخیر تنیس روی میزدر جهان گفت : در سال های اخیر چین و برخی کشورهای دیگر آسیای شرقی میدان دار این رشته بودند و اروپا را پشت سر گذاشتند . چین قدرتمندترین کشور جهان است و این سحر و جادو نیست .

رئیس ITTF در ادامه افزود : به نظر من در آینده امید اروپا به فرانسه است و این کشور با بازیکنان جوان خود می تواند رقیبی برای کشورهای اروپایی باشد .   

وی اظهار داشت : چین و برخی از کشورهای آسیایی قطعا تیم های قوی در تنیس روی میز هستند و در تعدادی از مسابقات تور جهانی و مسابقات جهانی، چین و بازیکنان آسیایی معمولا در تا مراحل پایانی پیش می روند . به عنوان مثال ، در بازی های المپیک 2012 لندن ، از هشت بازیکن برتر مرد این مسابقات ، سه نفر از اروپا بودند : اتریش، آلمان و پرتغال . اما در مسابقات زنان هیچ کشور اروپا به مرحله نیمه نهایی نرسید .

آدام شرارا با اشاره به اینکه چین قوی ترین تیم جهان است توضیح داد که قدرت چینی ها در تنیس روی میز حاصل تلاش و برنامه ریزی مؤثر این کشور است . "من یک بار در یک کلاس آموزش از تیم ملی چین شرکت داشتم ، آنها 128 دختر و 128 پسر و همه ساله 12-13. همه آنها در یک سالن بطور تعجب آور تمرین می کردند که این نوجوانان در واقع از نظر سطح بازی با بازیکنان بزرگسال  کشورهای دیگر قابل مقایسه بودند . این به این معنی است که یک چینی در سن 12سالگی در حال حاضر ضرباتش را شاید بشود با تیمو بول مقایسه کرد .

رئیس فدراسیون جهانی با یان اینکه او معتقد است که تیم فرانسه می تواند امید آینده اروپا باشد افزود : "فرانسه سرمایه گذاری خوبی انجام داده است و موفق شده مقام رقابت های زیر 18 سال جهان را بدست آورد . آنها سیستم های آموزشی خود را شروع کرده اند تیم جوانی دارند که هدف آنها ابتدا قهرمانی در اروپاست و مسابقات جهانی هدف بعدی آنها است" .

شرارا معتقد است تیم فرانسه در المپیک 2016 یکی از تیم های صعود کنند به مرحله نیمه نهایی خواهد بود
طبقه بندی: اخبار تنیس روی میز، 

تاریخ : بیست و پنجم مرداد 91 | ساعت 19 و 49 دقیقه و 40 ثانیه | نویسنده : amir hossein abedini | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.