تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - ندا شهسواری: نبود مربی زن تاثیرگذار بود/ حریف تمرینی و مربی‌ام باید خارجی باشد
 

نماینده‌ی پینگ پنگ بانوان ایران با وجود قبول شكست در نخستین دیدار خود و حذف از المپیك عملكرد خوبی داشت. شهسواری معتقد است برای موفقیت‌های بیشتر باید حریف تمرینی و مربی خارجی فراهم شود .

درباره تجربه المپیك لندن گفت: این بازی‌ها با سایر مسابقه‌های جهانی و آسیایی متفاوت بود و جو دیگری را در المپیك شاهد بودیم كه حساسیت بازی‌ها را بیشتر می‌كرد.

وی با بیان اینكه توانستم بهترین بازی خود را در این رقابت‌ها داشته باشم، افزود: خوشحال هستم كه هرچه در توان داشتم را به نمایش گذاشتم و با فاصله بسیار كمی شكست خوردم.

شهسواری درباره حریف خود هم گفت: من نسبت به حریفم تجربه كمتری داشتم اما در حد خودم بی‌تجربه نبودم. البته حریف مقابلم تجربه 5 بار حضور در المپیك را داشت كه همین موضوع باعث می‌شد من استرس بیشتری داشته باشم.

بانوی پینگ‌پنگ باز المپیكی ایران نبودن مربی زن در كنار خود را از جمله علل شكستش در بازی‌های المپیك عنوان كرد و گفت: هرچند آقای بابادی وند زحمات بسیاری كشید و هرچه در توان داشت برای ما گذاشت اما لازم بود كه یك مربی زن در كنارم باشد. چون در چنین مسابقه‌های حساسی كه برد یا باخت به یك امتیاز بستگی دارد لازم است كه در كنار ورزشكاران زن مربی خانم هم باشد.

شهسواری تاكید كرد: هرچند رقیبم 200 پله از نظر رنكینگ از من بالاتر بود اما از نظر تاكتیكی چیزی از او كم نداشتم. این در شرایطی بود كه تنها یك هفته با حریف مجارستانی خود در تهران تمرین كردم و قبل از این در خانه تمرین‌هایم را ادامه می‌دادم.

وی ادامه داد: مهم است كه بیشتر از گذشته به پینگ‌پنگ بانوان اهمیت داده شود تا بهترین نتیجه را بتوانیم در رقابت‌های بین‌المللی كسب كنیم. همچنین معتقدم اگر مربی و حریف تمرینی خارجی داشته باشیم نتیجه بسیار خوبی را خواهیم گرفت. در غیر این صورت اگر قرار است بازیكنان داخلی حریف تمرینی‌ام شوند، ترجیح می‌دهم كه در خانه خود تمرین كنم.

بانوی پینگ‌پنگ باز المپیكی ایران كه چندی است از بازی‌های لندن بازگشته است عنوان كرد كه تمرین‌هایش را آغاز كرده و خود را برای مسابقه‌های انتخابی تیم ملی كه در شهریور برگزار می‌شود آماده می‌كند .
طبقه بندی: اخبار تنیس روی میز، 

تاریخ : بیست و پنجم مرداد 91 | ساعت 19 و 34 دقیقه و 01 ثانیه | نویسنده : amir hossein abedini | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.