تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - اخبار المپیک ( 47 ) / کره جنوبی دومین فینالیست تیمی مردان / کره 3 هنگ کنگ صفر
 

دومین دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات تیمی مردان المپیک لندن دقایقی پیش با برتری کره جنوبی به پایان رسید .

تیم های هنگ کنگ و کره جنوبی در حالی برای راه یابی به فینال تیمی مردان المپیک رودرروی همدیگر قرار گرفتند که در مرحله قبل هنگ کنگ با شکست ژاپن کار بزرگی انجام داد و کره ایها نیز به سختی حریف خود پرتغال را بردند تا در مرحله نیمه نهایی مقابل هم قرار گیرند . کره جنوبی دو بازیکن طلای المپیک را روی نیمکت داشت . یونام کیو قهرمان مسابقات انفرادی المپیک 1988 سئول بعنوان مربی و ریو سیونگ مین قهرمان بازیهای المپیک 2004 آتن بعنوان بازیکن تیم کره جنوبی را همراهی می کردند .  

در این بازی ابتدا تانگ پنگ که باعث صعود هنگ کنگ به نیمه نهایی شد مقابل ریو سیونگ مین قهرمان المپیک 2004 آتن ایستاد . تانگ پنگ بازی زیبای به نمایش گذاشت ولی در آخر کم آورد . پنگ در گیم پنجم 8 6 از حریف خود پیش بود ولی در نهایت 11 9 شکست خورد تا در نهایت سیونگ مین بازیکن پن هلدری کره 3 بر 2 در این بازی به پیروزی دست یابد و تیم کره را یک بر صفر جلو بیاندازد .

در بازی بعد جوسی هیوک بازیکن کات کش و دفاعی کره جنوبی به مصاف جیانگ تیانی رفت . در این بازی هیجان انگیز بارها و بارها جوسی هیوک با کات های از راه دور خود باعث بالا رفتن هیجان بازی شد البته هیوک در برخی مواقع نیز در نقش یک بازیکن حمله ای تمام عیار هم ظاهر می شد که باعث چرخیدن کفه ترازو به نفع خود می شد که در پایان او موفق شد 3 بر صفر جیانگ تیانی را شکست دهد تا کره جنوبی 2 بر صفر از هنگ کنگ پیشی بگیرد .

در بازی سوم این مسابقه تیم دونفره اوه سانگ این و ریو سیونگ مین کره ای مقابل لیونگ چیو یان و جیانگ تیانی ایستادند . ابتدا تیم هنگ کنگ گیم نخست را بسود خود تمام کرد ولی در دو گیم بعدی کره ایها بهتر ظاهر شدند و به پیروزی دست یافتند ، گیم چهارم فراز و نشیب های زیادی داشت ولی در نهایت با حساب 12 10 بسود هنگ کنگ تمام شد اما گیم پنجم و سرنوشت ساز را کره جنوبی برد و در نهایت 3 بر 2 برنده شوند تا شاگردان یونام کیو مربی سرشناس کره ایها اگر چه موفق نشدند در بازیهای انفرادی توفیقی داشته باشند ولی با پیروزی 3 بر صفر مقابل هنگ کنگ در این بازی بهمراه چین برگزارکننده دیدار نهایی تیمی مردان المپیک 2012 لندن باشند .

مسابقه فینال تیمی مردان ساعت 19 روز چهارشنبه بین تیم های چین و کره جنوبی برگزار می شود .   
طبقه بندی: اخبار تنیس روی میز، 

تاریخ : هفدهم مرداد 91 | ساعت 13 و 37 دقیقه و 15 ثانیه | نویسنده : amir hossein abedini | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.