تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - اخبار المپیک ( 44 ) / اشک بازیکنان ژاپن و صعود تاریخی به فینال المپیک
 

تیم زنان ژاپن با پیروزی تاریخی خود مقابل سنگاپور به فینال المپیک لندن راه یافت .

شب گذشته برای ژاپنی ها یک لحظه خاص و تاریخی رقم خورد و آن صعود تیم زنان این کشور به فینال تیمی المپیک بود . وقتی که در بازی دونفره تیم ژاپن به پیروزی رسید و با شکست سنگاپور با حساب 3 بر صفر رقم خورد ، هیرانو و ایشکاوا چنان گریه ای کردند که همه حاضر را تحت تأثیر خود قرار دادند حتی یازاکازو موراکامی سرمربی این تیم . لحظه ای تاریخی در المپیک لندن که دو بازیکن و مربی ژاپنی گریه شادی سر دادند و دوربین های تلویزیونی این صحنه را برای تمام دنیا مخابره کردند .


تیم زنان ژاپن شب گذشته نتایج ضعیف تیم مردان این کشور را جبران کرد . این تیم سنگاپور را 3 بر صفر شکست داد تا اولین فینالیست مسابقات المپیک لقب بگیرد . در این مسابقات ایشی کاوا که در رقابت های انفرادی و جدال بر سر مدال برنز بازیز را به تیان وی فنگ سنگاپوری باخته بود در این بازی چهره برتر میدان بود . او در یک بازی انفرادی و بازی دونفره به پیروزی رسید تا ژاپن را در یک لحظه تاریخی به فینال المپیک برساند . البته کار بزرگ را در این مسابقه حساس فوکوهارا کرد . او در بازی نخست موفق شد 3 بر یک تیان وی فنگ دارنده مدال برنز انفرادی المپیک لندن را 3 بر یک شکست دهد تا راه برای پیروزی ژاپنی ها هموارتر کند . در بازی بعد ایشی کاوا 3 بر صفر گیو وانگ را برد و در مسابقه سوم تیم دونفره اشی کاوا و هیرانو با پیروزی 3 بر صفر مقابل وانگ و جیاوی لی ژاپن را به فینال بردند .

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی امروز ساعت 13:30 به وقت ایران تیم های چین و کره جنوبی به مصاف هم میروند .    

در مرحله نیمه نهایی مسابقات تیمی مردان نیز امروز ساعت 18 به وقت ایران تیم های چین و آلمان به میدان می روند و ساعت 22:30 هنگ کنگ و کره جنوبی برای راه یابی به فینال به مصاف هم خواهند رفت . 
طبقه بندی: اخبار تنیس روی میز، 

تاریخ : شانزدهم مرداد 91 | ساعت 12 و 16 دقیقه و 23 ثانیه | نویسنده : amir hossein abedini | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.