تبلیغات
انجمن پینگ پنگ رودان - اخبار المپیک ( 43 ) / تجربه کره جنوبی بر پرتغال چربید / آلمان و کره جنوبی در نیمه نهایی
 

دو دیدار باقی مانده از مرحله یک چهارم نهایی مسابقات تیمی مردان دقایقی پیش با پیروزی آلمان و کره جنوبی به پایان رسید .

تیم های کره جنوبی و آلمان سیدهای دو و چهار مسابقات تیمی المپیک لندن با پیروزی مقابل پرتغال و اتریش راهی نیمه نهایی شدند تا با تیم های چین و هنگ کنگ برگزارکننده مرحله نیمه پایانی این مسابقات باشند .

در اولین دیدار آلمان براحتی 3 بر صفر از سد اتریش گذشت . در این بازی ابتدا اوتچاروف ستاره برنزی آلمانها  3 بر صفر گاردوس اتریشی را برد و در بازی بعد تیموبول آلمانی با همین نتیجه ورنر اشلاگر را شکست داد ، در بازی سوم نیز تیم دونفره تیموبول و استگر 3 بر یک گاردوس و چن ویکسینگ از اتریش را مغلوب کردند تا آلمان بدون دردسر به نیمه نهایی صعود کند .

در مسابقه دیگر مرحله یک چهارم نهایی تیم جوان پرتغال می رفت دومین شگفتی بازیهای تیمی را رقم بزند و با شکست کره جنوبی سید دو بازیها شگفتی ساز شود ولی بازیکنان باتجربه کره جنوبی علی رغم اینکه 2 بر یک از حریف خود عقب بودند ولی درنهایت این بازی را 3 بر 2 بردند تا حریف هنگ کنگ در نیمه نهایی شوند . کره جنوبی دو بازیکن طلای المپیک را روی نیمکت داشت . یونام کیو قهرمان مسابقات انفرادی المپیک 1988 سئول بعنوان مربی و ری سیونگ مین قهرمان بازیهای المپیک 2004 آتن بعنوان بازیکن تیم کره جنوبی را همراهی می کردند .  

ابتدا اوه سانگ با پیروزی 3 بر صفر مقابل تیاگو آپولونیا اولین برد کره را بدست آورد ، در بازی دوم مارکوس فریتاس موفق شد با حملات کشنده و متعدد فورهند خود جوسی هیوک بازیکن دفاعی و کات کش کره جنوبی را با نتیجه 3 بر یک به زانو درآورد . پرتغالی ها در بازی سوم و در دیدار دونفره 3 بر 2 کره ای ها را شکست دادند تا 2 بر یک از حریف قدرتمند خود پیشی بگیرند . آپولونیا و مونتیرو در این بازی تیم دونفره و باتجربه ری سیونگ مین و اوه سانگ را شکست دادند .

در بازی چهارم جوسی هیوک موفق شد ضربات جوائو مونتیرو را بخوبی پاسخ دهد تا 3 بر یک این بازیکن را پشت سر بگذارد . حالا بعد از گذشت سه ساعت رقابت ، دو تیم در عدد 2 مساوی شدند .

در بازی پنجم سیونگ مین به مصاف فریتاس رفت و 3 بر یک حریف پرتغالی را شکست داد تا کره جنوبی ضمن رهایی از شکست به نیمه نهایی صعود کند . این بازی سه ساعت و سی دقیقه بطول انجامید .    

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات فردا ساعت 18 به وقت ایران چین با آلمان مسابقه می دهد و ساعت 22:30 تیم های هنگ کنگ و کره جنوبی برای راه یابی به فینال به مصاف هم میروند . 
طبقه بندی: اخبار تنیس روی میز، 

تاریخ : شانزدهم مرداد 91 | ساعت 09 و 52 دقیقه و 34 ثانیه | نویسنده : amir hossein abedini | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.